Callaway Big Bertha B21 Driver 10,5°, REG, pánský, levý DOPRODEJ

7390 

Description

Callaway Big Bertha B21 Driver 10,5°, REG, pánský, levý

pánský driver, levý
shaft: Callaway RCH 45 Graphite 45g
flex: regular
loft: 10,5° (-1, +1, +2)
délka: 45,75”
grip: Golf Pride Tour Velvet 360 Soft
460cc
video
Driver Big Bertha B21 od společnosti Callaway, který je vhodnější pro hráče, kteří hledají spíše toleranci a konzistentci z týčka, ale nechtějí moc ztrácet ze vzdálenosti svých drivů. Driver B21 je jednodušší na trefení a míče mají tendenci letět spíše do DRAW, což u hráčů se silnými SLICE údery je vítaná novinka.
Flash Face SS21Díky použití umělé inteligence bylo umožněno vytvořit jedinečnou úderovou plochu Flash Face SS21 nejen pro každý model, ale dokonce pro každý loft zvlášť. Díky tomu byla expanzivně rozšířena oblast úderové plochy, jejímž zásahem je míčku poskytnuta maximální rychlost.
Jailbreak + T2C Triaxiální karbonová korunkaDíky dvěma vnitřním prutům (tzv. Jailbreak), které spojují patku s korunkou je minimalizována deformace hlavy hole při impactu, a proto nedochází k nežádoucím ztrátám energie, která tak může být využita v maximální míře pro rychlost míčku. Vystužení úderové plochy JailBreak technologií dále umožňuje využít pro konstrukci hlavy hole mnohem lehčí karbonovou korunku. Výrazně lehčí karbonová (uhlíková) korunka umožňuje přerozdělit hmotnost pro vyšší MOI.