Callaway Paradym Ai Smoke MAX D Driver 12°, WMS, dámský, levý

15190 

Description

Callaway Paradym Ai Smoke MAX D Driver 12°, WMS, dámský, levý

dámský driver, levý
shaft: Project X Cypher 2.0 – 40g
grip: Lamkin ST Soft
flex: ladies
loft: 12° (-1°, +1°, +2°)
lie: 60°
délka: 44,5”
460cc
video
Nové drivery Paradym Ai Smoke představují nejpropracovanější úderovou plochu v historii Callaway, Ai Smart Face. Tato úderová plocha využívá skutečná data hráče a pokročilé strojové učení a přináší tak celou řadu sweet spotů přes celou úderovou plochu.
Driver Max D je vyroben s vysokým MOI a velkoryse protaženým profilem, který se nejlépe hodí pro hráče, kteří chtějí zahrát draw.
Ai Smart Face™Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon driveru pomocí dynamiky švihu od tisíců skutečných golfistů. Tato dynamika švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu a orientace úderové plochy těsně před úderem (impactem). To podporuje optimální launch (vzlet míče) a menší rozptyl.
Mikro průhyby vytvářejí více sweet spotsDíky technologii Ai Smart Face se při úderu aktivují mikro průhyby, které pomáhají optimalizovat launch a rotaci, při úderech mimo optimální střed. Výsledkem jsou sweet spoty nejen ve středu, ale po celé úderové ploše.
Lehčí a pevnější karbonová šasi360° karbonový šasi byl zdokonalen tak, aby podporoval lepší rozložení hmotnosti. Přidáním vnitřní titanové nosné konstrukce je nyní karbonové šasi o 15 % lehčí oproti driveru Paradym. Tato hmotnost byla přerozdělena do hlavy, aby se zlepšily podmínky pro vzlet míče (launch) a přidalo se odpuštění.
Odpouštějící tvar pro větší sebevědomíDriver Max D je vyroben s vysokým MOI a velkoryse protaženým profilem, který se nejlépe hodí pro hráče, kteří chtějí zahrát draw. Zadní závaží pomůže stabilizovat hlavu a zvýšit launch.