Callaway Paradym X pánské železo č. 7, REG, pravé, ocel – K ZAPŮJČENÍ

250 

Description

Callaway Paradym X pánské železo č. 7, REG, pravé, ocel – K ZAPŮJČENÍ

cena zápůjčky: 250,-/2 dny
vratná záloha: 500,-
HŮL LZE ZAPŮJČIT POUZE NA KAMENNÉ PRODEJNĚ, NELZE POSLAT!

Shaft: True Temper Elevate MPH 85 Steel – 85g
Flex: Regular
Grip: Callaway grip
video
Železa Callaway Paradym a Paradym X kombinují úderovou plochu Forged 455 Face navrženou A.I. se zcela novým rámem Speed Frame. Železa Paradym X jsou určeny pro golfisty, kteří hledají dlouhé železo s prvotřídním kovaným dojmem. Železa Paradym X mají silnější horní linii a odpouštějící patku. Náběžná hrana je navržena tak, aby efektivněji prořezávala trávník pro ještě větší odpuštění.
A.I. navržená kovaná 455 úderová plochaŠpičková technologie je aplikována na vysokopevnostní úderovou plochu Forged 455, čímž vzniká nejvýkonnější kovaná úderová plocha v řadách Callaway vůbec. Každá plocha je jedinečně optimalizována pro vyšší rychlost, vyšší launch a zvýšenou konzistenci rotace.
Vysoká rychlost míče díky kované 455 úderové ploše a dutému tělu s konstrukcí Speed FrameZcela nový design Hollow Body obsahuje konstrukci Speed Frame pro větší tuhost hlavy a pro podporu vysoce pevné kované 455 úderové plochy. Tato jedinečná konstrukce je katalyzátorem, který stabilizuje tenčí povrch pro neuvěřitelně vysoké rychlosti míče.
Výjimečný pocit z kované úderové plochy a patentovaných uretanových mikrokuličekKovaná úderová plocha a patentované uretanové mikrokuličky poskytují ultra měkký pocit a prémiový zvuk, který vyžadují nároční hráči.
Vylepšený launch (start) díky dvojitému wolframovému závaží Až 79 g vnějších a vnitřních wolframových závaží je umístěno přesně tak, aby zlepšily podmínky vzletu míče a zlepšily rychlost míče u ran trefených mimo střed.