Callaway Rogue ST MAX Driver 10,5°, REG, pánský, levý DOPRODEJ

8690 

Description

Callaway Rogue ST MAX Driver 10,5°, REG, pánský, levý

pánský driver, levý
shaft: Mitsubishi Chemical Tensei AV Blue – 55g
grip: Golf Pride Tour Velvet 360 (50g)
flex: regular
loft: 10,5° (-1, +1, +2)
lie: 59°
délka: 45,75”
460cc
video
Nové drivery Rogue ST představují průlom ve výkonu driverů. Přední inovace společnosti Callaway, včetně zcela nové Tungsten Speed Cartridge, Jailbreak Speed Frame a A.I. Designed Flash Face jsou navrženy pro maximální rychlost s výjimečnou úrovní odpuštění.
Callaway Rogue ST Max driver se hodí pro širokou škálu golfistů, od hráčů s vysokým handicapem až po elitní amatéry a hráče tour. Z řady Callaway driverů má Rogue ST MAX nejvyšší MOI a mírný draw. Jedná se o nejlepší kombinaci vzdálenosti a odpuštění u driverů Callaway. 
Tungsten Speed Cartridge Díky převratné nové struktuře korunky Tungsten Speed Cartridge je uméstěno až 26 gramů hmotnosti nízko a hluboko do hlavy driveru. To zvyšuje rychlost i při úderech mimo střed a poskytuje větší odpuštění díky vysokému MOI.
Jailbreak A.I. Speed Frame Jailbreak Speed Frame navržený patentovou A.I. poskytuje stabilitu v horizontálním i torzním směru. Díky vyladěné konstrukci a tvarování bylo docíleno ještě větší rychlosti úderové plochy.
Speed Tuned A.I. FaceCallaway jako lídr v oboru umělé inteligence přidal do optimalizačního vzorce zahájení odpalu, rychlost a spinn. Výsledkem je nižší rotace míče a vyšší tolerance hole.
Nová Unibody konstrukce s Triaxiální karbonovou korunkou Podporuje zvýšenou stabilitu, šetří váhu a dodává odpuštění. Titanová unibody konstrukce poskytuje stabilitu a snižuje těžiště, zatímco patentovaná Triaxální karbonová korunka a patka umožňují šetřit váhu. Tato hmotnost je precizně přerozdělena, aby se zvýšila tolernace hole k nepřesným úderům.
Možnost objednat s jiným shaftem

MITSUBISHI CHEMICAL TENSEI AV BLUE 55/65g – Regular, Stiff
MITSUBISHI CHEMICAL TENSEI AV WHITE 60g – Stiff
PROJECT X CYPHER 40g – WMS, Light