Callaway Rogue ST MAX Hybrid č. 5, REG, pánský, pravý DOPRODEJ

4590 

Description

Callaway Rogue ST MAX Hybrid č. 5, REG, pánský, pravý

pánský hybrid, pravý
shaft: Mitsubishi Chemical Tensei AV Blue 65g
grip: Callaway grip
flex: regular
loft: 23°
lie: 59°
délka: 39,5”
video
Callaway pokračuje v posouvání hranice hybridního výkonu s Rogue ST. Špičkové inovace, jako je Jailbreak ST, vysoce pevný Face Cup navržený AI a přesné wolframové závaží jsou navrženy pro rychlost a odpuštění.
Rogue ST Max je z řady Rogue ST nejdelší hybridní model. Hybridy mají mírně silnější lofty a hodí se tak pro širokou škálu golfistů, kteří hledají rychlost, odpuštění a všestranný hybridní výkon.
Rychlost a stabilita s novým Jailbreak STNový systém Jailbreak navržený A.I. byl zcela přepracován, aby podporoval rychlost a stabilitu. Dva rámy Jailbreak jsou přitlačeny k obvodu, poskytují tuhost a zároveň umožňují ohnutí úderové plochy pro vyšší rychlost míče.
Vyladěná rychlost a optimalizace úderové plochy pomocí A.I.Callaway jako lídr v oboru umělé inteligence přidal do optimalizačního vzorce vzlet míče, rychlost a spin. Tento vzorec je jedinečný pro každý model a každý loft.
Optimální vzlet a ještě vyšší rychlostAž 24 g wolframu umožňuje přesné umístění těžiště (CG) a poskytuje optimální vzlet s ještě vyšší rychlostí míče.
Rafinovaný tvar a designModel MAX se vyznačuje tvarováním hlavy podobným u želez a rafinovanou patkou pro lepší interakci s trávníkem. O něco silnější lofty a široká škála modelů jsou ideální pro golfisty, kteří chtějí zlepšit hru a hledají průlomový hybridní výkon.