Callaway Rogue ST MAX LS Fairwayové dřevo č. 3, STF, pánské, pravé DOPRODEJ

5690 

Description

Callaway Rogue ST MAX LS Fairwayové dřevo č. 3, STF, pánské, pravé

pánské fairwayové dřevo pravé
shaft: Mitsubishi Chemical Tensei AV Blue 75g
grip: Golf Pride Tour Velvet 360 (50g)
flex: stiff
loft: 15°
lie: 56°
délka: 43,25”
180cc
video
Nová fairwayová dřeva Rogue ST představují průlom ve výkonu na fairwayi. Přední inovace společnosti Callaway, včetně zcela nové Tungsten Speed Cartridge, nového Jailbreak ST a Flash Face navrženého A.I.. Jsou navrženy pro maximální rychlost s výjimečnou úrovní odpuštění.
Rogue ST LS fairwayové dřevo má kompaktní tvar, který je vhodný zejména pro lepší hráče. Fairwayové dřevo LS má zatíženou přední část hlavy hole, pomocí wolframového závaží a přídavného šroubu posouvá těžiště dopředu, pro dosažení nízkého spinu a tím i pronikavého letu míče.
Tungsten Speed Cartridge Nová průlomová Tungsten Speed Cartridge poprvé ve fairwayovém dřevu. Začleněním až 28 g wolframu o vysoké hustotě je těžiště (CG) posunuto nízko a dopředu. Výsledkem je nižší rotace s vyšší rychlostí míče.
Rychlost a stabilita s novým Jailbreak STNový systém Jailbreak navržený A.I. byl zcela přepracován, aby podporoval rychlost a stabilitu.
Vyladěná rychlost a optimalizace úderové plochy pomocí A.I.Callaway jako lídr v oboru umělé inteligence přidal do optimalizačního vzorce vzlet míče, rychlost a spin. Tento vzorec je jedinečný pro každý model a každý loft.
Rychlost a konzistence díky pevné úderové plošeMaragingová ocel C300 je speciálně upravena patentovaným procesem pro vysokou pevnost a flexibilitu, zatímco Flash Face Cup poskytuje rychlost a konzistenci rotace po celé úderové ploše.