NIKON COOLSHOT 20 GII

4590 

Description

NIKON COOLSHOT 20 GII
Laserový dálkoměr COOLSHOT 20 GII skrývá velký výkon v kompaktním těle.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Rozsah měření (aktuální vzdálenost): 5–730 m
Rozměry (Š × V × H) (mm): 91 × 73 × 37
Hmotnost (bez baterie) (g): 130
Zdroj energie: 1 lithiová baterie CR2 (DC 3 V)Automatické vypnutí (po uplynutí cca 8 s nečinnosti)
Indikace vzdálenosti (krok): 1 m
Přesnost (skutečná vzdálenost):±1 m (do vzdálenosti 100 m)±2 m (vzdálenost 100 m a více)
Dálkoměr – zvětšení (×): 6
Dálkoměr – účinný průměr objektivu: 20 mm
Dálkoměr – skutečný zorný úhel: 6°
Dálkoměr – průměr výstupní pupily: 3,3 mm
Dálkoměr – předsunutí výstupní pupily: 16,7 mm
Klasifikace laseru:IEC60825-1: Laserový produkt třídy 1MFDA/21 CFR část 1040.10: Laserový produkt třídy I
Elektromagnetická kompatibilita: Část 15 FCC, podčást B, třída B, směrnice EU:EMC, AS/NZS, třída B VCCI, CU TR 020, ICES-003
Životní prostředí: RoHS, WEEE
Jeho výkonnost na hřišti je pozoruhodná. Vaše golfová hra se právě stala přesnější s dálkoměrem nabízejícím velký rozsah měření 5–730 m – s indikací v krocích po jednom metru – a možností jednorázových měření nebo trvalých měření v délce až osmi sekund. Algoritmus režimu priority prvního objektu měří vzdálenost k nejbližšímu z překrývajících se objektů, takže je snadné získat přesnou hodnotu vzdálenosti k praporku i v případě zalesněného pozadí. Obraz je díky vysoce kvalitnímu 6× zvětšujícímu monokuláru s vícenásobnými antireflexními vrstvami jasný a brilantní a přístroj je dostatečně lehký pro komfortní držení v jedné ruce.
MĚŘENÍ VELKÝCH VZDÁLENOSTÍ A PŘESNÉ VYHLEDÁNÍ CÍLE
Hrajte s jistotou a vědomím, že můžete snadno změřit vzdálenost k praporku, bunkerům nebo konci fairwaye s měřicím rozsahem 5–730 m dálkoměru COOLSHOT 20 GII vybaveného displejem zobrazujícím vzdálenosti v krocích po jednom metru. Nechte dálkoměr vést každý váš krok, aby vaše hra byla vždy perfektní. V případě výskytu překrývajících se objektů máte k dispozici algoritmus priority prvního objektu, který zajišťuje, že vždy změříte nejbližší objekt. Bez ohledu na to, jestli se za praporkem vyskytují stromy nebo budova, získáte vždy přesné měření vzdálenosti, jaké potřebujete.
RYCHLÉ A SNADNÉ JEDNORÁZOVÉ NEBO TRVALÉ MĚŘENÍ
Získejte snadno hodnotu vzdálenosti pomocí jediného měření, nebo podržte stisknuté tlačítko měření pro aktivaci trvalého měření v délce až osmi sekund a získání rychlého a snadného měření vzdáleností více objektů. Pokud jednorázové měření selže, je měření automaticky prodlužováno dálkoměrem COOLSHOT 20 GII až do 4 sekund, dokud není dosaženo úspěchu. Pokračujícím držením tlačítka měření ve stisknuté poloze se měření dále prodlouží až do osmi sekund. Stisknutím tlačítka můžete posoudit vzdálenost k překážkám, praporkové tyči, vyvýšenině a stromům, a můžete plynule proměřovat green pro odlišení praporku od pozadí.
JASNÝ OBRAZ A SNADNÁ POZOROVÁNÍ
Studujte hřiště pomocí brilantního ostrého obrazu 6× zvětšujícího monokuláru s vícenásobnými antireflexními vrstvami, který poskytuje jasný a brilantní obraz při vaší hře. Podívejte se, co leží před vámi, a plánujte odpovídajícím způsobem – zorný úhel 6 ° vám umožní prozkoumávat zvětšené okolí ještě před odpalem. Velké předsunutí výstupní pupily poskytuje komfortní pozorování i při použití brýlí a nastavitelná dioptrická korekce umožňuje přizpůsobit obraz vašemu zraku.
KOMPAKTNÍ ROZMĚRY, VYSOKÁ ODOLNOST A NÍZKÁ HMOTNOST
I když je COOLSHOT 20 GII nejmenší a nejlehčí z našich laserových dálkoměrů, nebyla nikterak obětována jeho odolnost. Je robustní, nabízí odolnost proti dešti ekvivalentní JIS/IEC třídy 4 (ekvivalent IPX4), má široký rozsah teplotní odolnosti v rozmezí -10 °C až +50 °C. A nikdy se nebudete muset strachovat z přidání jeho hmotnosti k vašemu golfovému vaku pro dlouhý den na hřišti. Můžete jej dát do kapsy a stěží zaznamenáte jeho hmotnost cca 130 g (bez baterie).