NIKON COOLSHOT 50i

7290 

Description

NIKON COOLSHOT 50i
Stačí jen zdvihnout dálkoměr a hrát
COOLSHOT 50i je první laserový dálkoměr Nikon se zabudovaným upevňovacím magnetem. Tento inovativní výrobek, který byl vytvořen pro posunutí vaší hry na novou úroveň, je vybaven vynikající optikou Nikon, úpravou hodnot o sklon, funkcí DUAL LOCKED ON QUAKE pro potvrzení praporku a trvalým měřením.
Upevnění
Inovativní upevňovací magnet, zabudovaný pro snadné upevnění dálkoměru, bezpečně připojuje COOLSHOT 50i ke kovovým povrchům. To se týká rovněž vašeho golfového bagu nebo golfového vozíku – můžete tak kdykoli dálkoměr zvednout, použít a připevnit jej zpět.
Volba měření upraveného o sklon
Při hraní pro zábavu můžete zapnout funkci ID (stoupání/klesání), která započte sklon hřiště, což je kritické při odpalech do kopce a z kopce. Volitelně se používá LED dioda indikace skutečné vzdálenosti, která signalizuje plnění pravidel povolených měření při soutěžích.
Soutěže
LED dioda indikace skutečné vzdálenosti informuje pořadatele soutěže, že nepoužíváte režim s technologií ID tam, kde jsou měření korigovaná o sklon zakázána.Funkce Locked On
Funkce DUAL LOCKED ON QUAKE informuje o změření vzdálenosti k praporku, čímž pomáhá při zaměřování praporkové tyče, a ne stromu nebo jiného objektu, který by se mohl nacházet v cestě. Laserový dálkoměr informuje při přesném zaměření vizuálním signálem a jemnou vibrací.
Rozpoznání terénu
Pomocí funkce trvalého měření můžete v reálném čase proměřovat přesné vzdálenosti ke stromům a dalším překážkám, které vám mohou stát v cestě. Pro zkoumání vašeho okolí stačí jednoduše stisknout a držet tlačítko napájení.
Odolnost vůči povětrnostním vlivům
Lehký déšť nikdy nezastaví hru a určitě nezastaví dálkoměr COOLSHOT 50i.  Laserový dálkoměr odolávající dešti je schopen obstát v širokém rozmezí podmínek a teplot.
Lehké a kompaktní provedení
Lehký laserový dálkoměr má velikost podobnou chytrému telefonu a váží pouhých 175 g – což znamená, že se snadno vejde do kapsy a nepředstavuje znatelnou zátěž.
Přirozený obraz v hledáčku
COOLSHOT 50i je vybaven 6× zvětšujícím monokulárem s vícenásobnými antireflexními vrstvami a protizávojovou technologií Nikon. Díky tomu poskytuje jasný a brilantní obraz. Tato brilance obrazu názorně ukazuje, proč je Nikon s více než 100letou tradicí stále světovým lídrem v oblasti optiky.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Rozsah měření (aktuální vzdálenost) (m): 5–1090 m
Měření vzdálenosti: v krocích po 1 m
Přesnost (skutečná vzdálenost): 0,5 m
Zvětšení: 6x
Rozměry (Š × V × H): 100 × 75 × 38 mm 
Skutečný zorný úhel: 6°
Hmotnost (bez baterie): 175 g 
Zdroj energie: 1 lithiová baterie CR2 (DC 3 V)Přístroj je vybaven funkcí automatického vypnutí (aktivuje se po době nečinnosti v délce cca 8 s)
Účinný průměr objektivu: 22 mm
Průměr výstupní pupily: 3,7 mm
Předsunutí výstupní pupily: 17 mm
Klasifikace laseru:IEC60825-1: Laserový produkt třídy 1M FDA/21 CFR část 1040.10: Laserový produkt třídy I
Elektromagnetická kompatibilita: Část 15 FCC, podtřída B, EU: Směrnice EMC, AS/NZS, VCCI třída B, CU TR 020, ICES 003
Životní prostředí: RoHS, WEEE