Srixon Z-STAR golfové míče – bílé 6 ks

600 

Description

Srixon Z-STAR golfové míče – bílé 6 ks

6 ks
bílé
3-vrstvé
video
Maximalizujte kontrolu kolem greenu a užijte si dostatečný výkon na dlouhých odpalech, a to vše s výjimečně měkkým pocitem.
FastLayer jádro je měkké ve svém středu, ale na svém okraji je pevné a poskytuje rychlost a skvělý pocit, takže můžete hrát s jistotou kolem greenu a dlouhé rány z odpaliště. Speciální tepelně ošetřené jádro přenáší rychlost do vnějších částí a střed jádra ponechává uspokojivě měkký.
Uretanový obal – každý golfový míč řady Z-STAR je vybaven extra tenkým termoplastickým uretanovým obalem. Pro ještě větší rotaci a kontrolu přidávají povlak Spin Skin. Tato další vrstva uretanu je tlustá jen několik mikronů, ale používá materiál Slide-Ring (SeRM) ke zvýšení tření a maximalizaci rotace na greenech.
338 dimplů – nové hlubší dimply na každém golfovém míčku řady Z-STAR pohánějí míč nahoru a maximalizující klouzavou vzdálenost během sestupu.
Specifikace míčku:
FEEL  SofterDISTANCE  LongFLIGHT  MidCONSTRUCTION  3PC UrethaneGREENSIDE SPIN  HighestDRIVER SPIN  LowCOVER THICKNESS  0.6mmDIMPLE NUMBER  338COMPRESSION  90